Apie-mus-kompanija

KOMPANIJA

UAB „Investara“ yra lietuviško kapitalo investicinė grupė, kurianti naujoviškus verslus ir projektus. Nekopijuojame esamų verslo modelių, o ieškome tokių sprendimų, kurių Lietuvoje dar nėra.

VERTYBĖS

Gamta

Nealiname pasaulio vandenynų, nes krevetes auginame patys.

Žmogus

Nesvarbu, kaip toli nuo jūros gyvenate, turite jūros gėrybių prieinamumą.

Technologija

Autorinė ir originaliai sukurta technologija, leidžia nukopijuoti tropinių vandenynų vandens sudėtį ir kitas sąlygas idealias jūrų gyvūnams augti.

TIKSLAI

Vanduo dengia apie 70 procentų Žemės paviršiaus, tačiau vandenyno gėrybės nėra vienodai lengvai prieinamos skirtingose šalyje. Juk ne visos valstybės turi tiesioginį priėjimą prie vandens. O būtent didžiuosiuose ir tolimuosiuose vandenynuose veisiasi vertingiausi ir labiausiai mėgstami vandenynų gyvūnai, kurie didžiajai daliai pasaulio yra tiekiami šaldyti. Mes siekiame, kad originaliai sukurtų technologijų dėka galėtume didinti kokybiškų ir aukščiausio standarto vandenyno gėrybių prieinamumą žmonėms gyvenantiems visose šalyse. Taip galėsime patenkinti augantį vandenyno gėrybių vartojimo poreikį, pateikdami vietoje augintus ir išgautus vandenyno gėrybių produktus.