MES NEŠALDOME

Šaldymas yra didžiausias šviežumo priešas, todėl mes tiekiame savo krevetes tik šviežias.

Be abejo, šaldymas padeda išlaikyti bet kokį maisto produktą tinkamą naudoti ilgesnį laiką. Tačiau tokio produkto pavadinti šviežiu jau negalima. Nesiekiame tapti industriniu krevečių ūkiu, o norime sudaryti sąlygas Lietuvos gurmanams mėgautis šviežiomis krevetėmis. Įvairių restoranų šefai ir vandenyno gėrybių gurmanai, paragavę mūsų krevečių, vienareikšmiškai sako, kad tokio skonio krevečių Lietuvoje dar niekada neragavo. Ir suprantama, nes absoliuti dauguma vandenyno gėrybių Lietuvą pasiekia šaldytos, visai ne tokio skonio ir maistingumo, kaip šviežios.

PLAČIAU

IŠIMAME TIK KONKREČIAM PIRKĖJUI

Mūsų krevetės nėra ekspoziciniai gyvūnai, kurie „vilioja“ pirkėją iš demonstracinių akvariumų. Iš
savo namų jos iškeliauja tik tada, kai yra užsakymas.

Mes parduodame tik tiek, kiek jūs nuperkate – tai reiškia, kad gyvūnai gyvena sau įprastoje aplinkoje, nėra kilnojami ir pervežami be reikalo. Jei jos iškeliauja iš baseino, tai keliauja tiesiai ant jūsų stalo: tai sumažina stresą ir pagerina galutinio produkto kokybę.

PLAČIAU

AUGA LIETUVOJE NUO MAILIAUS IKI VALGOMO DYDŽIO

Šviežiausios krevetės šalyje, nes nuo mailiaus užauginamos Lietuvoje.

Į Rumšiškes kelių dienų krevečių mailius atkeliauja iš JAV Floridos valstijoje esančių ūkių. Mūsų apgalvota ir sukurta logistikos sistema, leidžia maksimaliai greitai – per 24 valandas – pristatyti krovinį, o ypatinga tara, absoliučiai apsaugo nuo aplinkos poveikio kelionės metu.

PLAČIAU

PRISTATYMAS PER VIENĄ DIENĄ

Pateikę užsakymą, jau kitą dieną galėsite gardžiuotis kokybiškais ir šviežiais krevečių patiekalais, o iš
baseino krevetės iškeliamos pristatymo dieną.

Local Ocean pristatymo sistema sukurta taip, kad kasdien padengtų visą Lietuvą: surinkus užsakymus, sudaromas optimalus tos dienos maršrutas. Jūsų krevetės pasieks jus jums patogioje vietoje, iš anksto suderintu metu.

PLAČIAU

GALITE ATSIIMTI VISIŠKAI KĄ TIK IŠ BASEINO

Greičiausias būdas – užsukti pas mus ir nusipirkti reikiamą kiekį tiesiai iš baseino, taip mėgausitės
absoliučiai šviežiomis krevetėmis. Šiuo metu ruošiame šią galimybę ir apie startą informuosime.

Esame įsikūrę šalia automagistralės Vilnius – Kaunas. Sugaišę vos kelias minutes pasiruošite ypatingai gurmaniškai šventei savo namuose. Luktelėti reikės tik tiek, kol mūsų personalas ištrauks iš baseino jūsų norimą kiekį krevečių, jas paruoš transportavimui bei supakuos.

PLAČIAU