VANDENS MIMIKRINGAS

Tai tropinių vandenynų vandens cheminės ir mikrobiologinės sudėties nukopijavimas leidžiantis
krevetėms gyventi, tarsi natūralioje jų aplinkoje, o ne ūkyje.

Tropinių vandenynų vandens kopijavimas yra technologija, kurios tikslas – sudaryti optimalias krevečių augimo sąlygas, maksimaliai identiškas jų natūraliai aplinkai gamtoje. Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio mokslininkais patobulinome ir sukūrėme savo veikiančią sistemą: pilnai kontroliuojame baseinų mikrobiologinę ir cheminę sudėtį, temperatūrinį ir vandens cirkuliacijos režimus. Kontroliuojame ir kitus svarbius faktorius: deguonies kiekį, druskingumą, šarmingumą, pH lygį, nejonizuoto amoniako, nitritų, nitratų bei bendrų skendinčių medžiagų kiekį. Vandens būklė yra nuolatos stebima, jis filtruojamas (biofiltrai ir biofloc sistema), o cheminė sudėtis koreguojama realiu laiku. Ūkio baseinuose yra sukurta ir nuolatinė spiralinė tėkmė, kuri artima natūraliam vandens judėjimui vandenyne.

PLAČIAU

TEMPERATŪROS PALAIKYMAS

Pastovios temperatūros palaikymas yra kritiškai svarbus krevečių savijautai, augimui ir produkcijos
kokybei.

Krevetės geriausiai jaučiasi ir auga, kai vandens temperatūra yra 28 laipsniai. Gyvūnai yra jautrūs net menkiausiam temperatūros svyravimui, tad suprojektavome ir pagaminome temperatūros palaikymo sistemą, kuri nuolatos stebi ir automatiškai koreguoja vandens temperatūrą.

PLAČIAU

ŠĖRIMAS

Mūsų krevetės šeriamos specialiais pašarais, sukurtais bendradarbiaujant su mokslininkais: ideali jų
sudėtis ir griežtas režimas garantuoja, jog krevetės gauna tiksliai tai, ko joms reikia ir tiksliai tada,
kada joms reikia.

Originaliuose Local Ocean pašaruose subalansuotos visos būtinos maistinės medžiagos. Pašarų formulė yra viena iš mūsų sėkmės priežasčių, nes krevetės yra lepios ne tik temperatūrai ir vandens sudėčiai, bet ir maistui. Pašarai galutinai paruošiami ūkyje, maišant tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje perkamas sudėtines medžiagas bei laikantis tikslios receptūros. Skirtingo amžiaus krevetėms yra ruošiami skirtingi pašarai. Kaip mes juokaujame, mūsų krevetės maitinasi geriau, nei tropiniuose vandenynuose gyvenančios jų gentainės. Taip pat griežtai prižiūrimas ir šėrimo grafikas, kuris verčia krevetes laikytis tinkamo judrumo, poilsio ir maitinimosi režimo.

PLAČIAU

KREVEČIŲ MAILIUS

JAV Floridos valstijoje išvesdintas kelių dienų krevečių mailius mūsų ūkį lėktuvais pasiekia per 24
valandas.   

Floridos valstijoje yra didžiausi JAV krevečių mailiaus ūkiai. Floridos klimatas ir geografinė vieta itin tinkama šių gyvūnų veisimui ir auginimui, o augintojai yra sertifikuoti JAV valstybinių institucijų bei turi Europos Sąjungos leidimus tokiai veiklai. Mūsų apgalvota ir sukurta logistikos sistema leidžia maksimaliai greitai – per 24 valandas – pristatyti krovinį į Rumšiškes, o ypatinga tara absoliučiai apsaugo krevečių mailių nuo aplinkos poveikio kelionės metu. Kaip juokaujame, atsibudusios krevetės – jau kitoje pasaulio pusėje, kuri tampa naujaisiais jų namais.

PLAČIAU